Вадим Ноздря взяв участь у прийомі з нагоди 71-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки.

23.09.2020

На запрошення Надзвичайного та Повноважного посла КНР в Україні пана Фань Сяньжуна Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря взяв участь у прийомі з нагоди 71-ї річниці утворення Китайської Народної Республіки.

Зважаючи на карантинні обмеження прийом проходив в онлайн режимі.

Україна високо цінує допомогу КНР у подоланні епідемії короновірусної хвороби COVID-19. Досвід китайських лікарів у подоланні хвороби є надзвичайно корисним для України. Як зазначив пан Посол, звертаючись до учасників онлайн прийому, Китай вже надав фінансову та матеріалу допомогу 150 країнам та 4 міжнародним організаціям і веде активну роботу в напрямку розробки вакцини від вірусу.

Користуючись нагодою, Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» подякував пану Послу за допомогу, надану нашій країні, та привітав посла та представників дипломатичної установи з державним святом.

Варто зауважити, що Україна та Китай мають понад 20-річний досвід співпраці у військово-технічній сфері, щороку проходить засідання спільної міжурядової комісії з питань ВТС. Ця співпраця є стратегічно важливим та пріоритетним напрямом розвитку двосторонніх відносин та має значний потенціал.

На сьогодні ДК «Укрспецекспорт» реалізує більше десяти довгострокових проектів з уповноваженими державними корпораціями #КНР.