Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
Заява прес-служби ДК «Укрспецекспорт» від 25 березня 2011 року
  Державна компанія «Укрспецекспорт» згідно з умовами контракту щодо поставки в Республіку Ірак військової техніки здала іракській стороні першу партію БТР-4 у кількості 26 одиниць. Крім цього, іракська сторона прийняла машини технічного обслуговування і тренажери для підготовки екіпажів БТР-4.
  Іракська сторона дуже серйозно підійшла до приймання даної техніки. Зокрема, стрільбові випробування пройшла кожна друга прийнята машина. Українська бронетехніка одержала високу оцінку іракської сторони за мінімальної кількості зауважень.
   За результатами випробувань представниками Республіки Ірак було підписано акт інспекції приймання військової техніки.
   Приймання техніки і підписання акту іракською стороною стали можливі завдяки цілеспрямованим, ефективним діям керівництва Державного концерну «Укроборонпром» та повному супроводу ДК «Укрспецекспорт» виконання іракського контракту на всіх етапах.
   Основним субпідрядником з виконання даного контракту є Казенне Підприємство «Харківське Конструкторське Бюро по Машинобудуванню ім. О.О.Морозова». Підрядниками КП ХКБМ є Казенне підприємство «Харківське конструкторське бюро двигунобудування» і Державне підприємство «Завод ім. В.О.Малишева».
  Відвантаження даної партії військової техніки для відправлення до Іраку заплановано на квітень поточного року.
    Керівництво ДК «Укробронпром» і ДК «Укрспецекспорт» і надалі буде вживати максимум зусиль для своєчасного виконання масштабного іракського контракту в повному обсязі.
Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Дмитро Саламатін висловлює свої співчуття у зв'язку зі смертю наукового керівника ДП «Конструкторське бюро «Південне» Станіслава Конюхова
  3 квітня 2011 року з життя пішов Генеральний конструктор – Генеральний директор КБ «Південне» (1991-2010), Герой України, академік Національної академії наук України, віце-президент Міжнародної академії астронавтики, лауреат Державної премії СРСР, Державної премії України, заслужений машинобудівник України, доктор технічних наук, професор Станіслав Миколайович Конюхов.
  Під керівництвом цього талановитого вченого і видатного конструктора було створено різні системи ракетно-космічної техніки, які забезпечили вирішення багатьох наукових, народногосподарських і оборонних завдань. Особливе місце серед цих систем займають ракети-носії «Циклон» і «Зеніт», які за своїми характеристиками перевершують всі створені дотепер у світі комплекси такого класу.
   У якості Генерального конструктора КБ «Південне» Станіслав Миколайович Конюхов зробив видатний вклад у формування та зміцнення позиції України як однієї із провідних ракетно-космічних держав світу. Багато в чому завдяки саме йому Україна сьогодні займає лідируючі позиції в сфері створення космічних транзитних комплексів, супутникової системи дистанційного зондування Землі та екологічного моніторингу.
   У зв'язку з кончиною Станіслава Миколайовича Конюхова Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Саламатін висловлює свої щирі співчуття його рідним, близьким і колегам по роботі. Світла пам'ять про цю видатну людину назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав і з ним працював.
Заява прес-служби ДК «Укрспецекспорт» від 19 січня 2011 року
  Останнім часом у деяких ЗМІ поширюється інформація, отримана з певних анонімних джерел, щодо зриву Україною контрактів з поставок військової техніки до Іраку, у результаті чого іракська сторона застосувала до України штрафні санкції.
  У зв'язку з цим Державна компанія «Укрспецекспорт» заявляє, що подібна інформація не відповідає дійсності. Керівництво ДК «Укрспецекспорт» докладає максимум зусиль для того, щоб виконати контракти з Іраком, які опинилися на межі провалу з провини колишніх керівників компанії.
   Державна компанія «Укрспецекспорт» також підкреслює, що на даний момент штрафні санкції до України за іракським контрактом за узгодженням сторін скасовано.
   Компанія висловлює глибоку стурбованість тим, що сьогодні деякі представники ЗМІ включилися в масштабну інформаційну компанію з дискредитації нинішнього керівництва спецекспортера, інспіровану колами, не зацікавленими в розширенні військово-технічного співробітництва України з іноземними державами та підвишенні ефективності державного управління в сфері ВТС.
   ДК «Укрспецекспорт» закликає засоби масової інформації до професійного підходу при висвітленні питань військово-технічного співробітництва України з іноземними державами та застерігає від оприлюднення недостовірної і провокаційної інформації, яка може завдати серйозної шкоди зовнішньополітичному іміджу нашої країни. Компанія також вважає за необхідне попередити, що у випадку подальшої появи подібної інформації в ЗМІ вона залишає за собою право негайного звернення до суду для захисту своїх прав і інтересів відповідно до законодавства України.