Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У період з 12 по 15 квітня 2011 року Державна компанія «Укрспецекспорт» бере участь у 8-й Міжнародній виставці авіакосмічних та оборонних технологій «LAAD-2011» (м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія).
  12 квітня 2011 року в м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія, розпочала роботу міжнародна виставка «LAAD-2011» (Latin America Aerospace and Defense), участь в якій традиційно бере Державна компанія «Укрспецекспорт».
  На організованому Держкомпанією стенді представлено продукцію провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України, що спеціалізуються на розробці і виробництві авіаційної та бронетанкової техніки, радіолокаційних комплексів, систем високоточної зброї.
   Зразки військової техніки і озброєнь демонструються в макетах та рекламних проспектах. Зокрема, українська експозиція включає макети бронетранспортеру БТР-4, основного бойового танку «Оплот» та бронетранспортера-тягача МТ-ЛБ у масштабі 1:15. Також широко представлені можливості українських підприємств з ремонту та модернізації авіаційної та бронетанкової техніки.
   Для більш повного ознайомлення з продукцією та перспективними розробками підприємств оборонно-промислового комплексу України відвідувачам виставки запропоновано широкий вибір інформаційних матеріалів.
   У перший день роботи виставки з експозицією ДК «Укрспецекспорт» ознайомилися представники військових відомств, ділових кіл та оборонно-промислових підприємств багатьох країн світу.