Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» беруть участь у Міжнародній виставці озброєння «KADEX – 2012»
  Державний концерн «Укроборонпром» і Державна компанія «Укрспецекспорт» з 3 по 6 травня 2012 року представляють Україну на Міжнародній виставці озброєння та військово-технічного майна «KADEX – 2012» (м. Астана, Республіка Казахстан).
  На організованій ДК «Укрспецекспорт» експозиції представлено натурні зразки, макети і моделі військової техніки, яка виробляється провідними підприємствами оборонно-промислового комплексу України. Національна експозиція України включає натурні зразки танка Т-72 UA4, бронетранспортерів БТР-4 і «Дозор-Б», автомобіля КрАЗ-5233, бойового модуля БМ-3 «Штурм».
  Крім того, фахівці та відвідувачі виставки зможуть ознайомитися з габаритно-ваговими макетами пострілу з протитанковою керованою ракетою «Стугна», пострілу з протитанковою керованою ракетою «Комбат», переносного протитанкового ракетного комплексу «Скіф», станції оптико-електронного придушення «Адрос-КТ-01АВЕ».
  Також представлені макети десантного корабля на повітряній подушці «Зубр», катерів «Орлан», «Гюрза» і «Сокіл», катера «958», а також макети авіаційних і протитанкових ракет Р-27Т, Р-27ЕТ, Р-27Р, Р-27ЕР, Тип-621, Тип-211.
  У масштабі 1:15 демонструються моделі танка «Оплот», бронетранспортерів БТР-3Е1 і БТР-4, багатофункціонального легкоброньованого транспортного засобу МТ-ЛБ, станції радіоелектронної розвідки «Кольчуга».
  Для більш повного ознайомлення з продукцією та перспективними розробками підприємств ОПК України відвідувачам виставки запропоновано широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів.