Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
Державна компанія «Укрспецекспорт» представляє Україну на 4-й Міжнародній виставці військової техніки «INDO DEFENCE 2010» ( м. Джакарта, Індонезія)

На організованій ДК «Укрспецекспорт» експозиції представлені макети військової техніки, яка виготовляється провідними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

Зокрема, експозиція включає моделі авіаційних ракет «Р-27Р» і «Р-27ЕТ», моделі бронетранспортерів БТР-4, БТР-3Е1 і багатофункціонального легкоброньованого транспортного засобу МТ-ЛБ, оснащених бойовими модулями «Шквал».

Також на виставці представлені можливості українських підприємств з ремонту та модернізації авіаційної і військово-морської техніки. Для більш повного ознайомлення з продукцією та перспективними розробками підприємств ОПК України відвідувачам виставки було запропоновано широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів. Зокрема, пропонувалися відеоматеріали, що демонструють можливості станції радіоелектронної розвідки «Кольчуга».

Найбільш значною подією в перший день роботи міжнародної виставки стало відвідування стенда ДК «Укрспецекспорт» начальником штабу Національних збройних сил Індонезії генералом Джорджем Тоисутта. Крім того, співробітники Держкомпанії провели низку ділових зустрічей з представниками зарубіжних військових відомств та офіційних кіл, результатом яких, як очікується, стане зміцнення позицій українського ОПК на перспективному ринку озброєнь Індонезії.