Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У період з 9 по 13 лютого 2011 року дочірнє підприємство Державної компанії «Укрспецекспорт» ДГЗП «Спецтехноекспорт» бере участь у 8-й Міжнародній авіакосмічній виставці «Aero India 2011» у м. Бангалор (Індія)
  9 лютого 2011 року на авіабазі Військово-повітряних сил Республіки Індія «Єлоханка» поблизу м. Бангалор відкрилася 8-а міжнародна авіакосмічна виставка «Аеро Індія-2011». Участь у даному заході прийняли дочірнє підприємство ДК «Укрспецэкспорт» ДЗГП «Спецтехноекспорт», а також представники ряду підприємств авіаційного сектору українського оборонно-промислового комплексу, зокрема, ВАТ «Мотор-Січ», КБ «Івченко «Прогрес», ВАТ «ФЕД».
  Єдиним пулом на виставочному стенді ДГЗП «Спецтехноекспорт» були представлені наступні вітчизняні підприємства: ТОВ «Радіонікс», ТОВ «Волчанський агрегатний завод», ТОВ «Передові технології парашутобудування», НВФ «Арсавіа», а також ряд державних авіаремонтних підприємств Міністерства оборони України, у тому числі, ДП МОУ «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», ДП МОУ «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон», ДП МОУ «Чугуєвський авіаційний ремонтний завод». Можливості українського авіапрому презентувалися макетами і моделями авіаційної техніки, яка виготовляється провідними підприємствами ОПК України, Зокрема, демонструвалися моделі літаків Ан-158, Ан-74Т-200МП, Ан-178, Ан-148-100. Крім того, відвідувачам виставки було представлено презентаційні відеоматеріали та інформаційні буклети щодо можливостей підприємств оборонно-промислового комплексу України в авіаційній сфері.
  Після проведення урочистої церемонії відкриття виставки стенд ДГЗП «Спецтехноекспорт» відвідав Міністр оборони Республіки Індія К.Ентоні, а також командуючий Військово-повітряними силами Республіки Індія головний маршал авіації Р.Наік. В ході першого дня виставки українську експозицію також відвідали командуючий Повітряними силами Збройних Сил України генерал-майор С.І.Онищенко, головний інженер ВПС Республіки Індія маршал авіації П.Атавале, головний інженер Сухопутних військ Республіки Індія генерал-майор В.Шарма, делегація індійської Організації оборонних досліджень і розробок (Defence Research and Development Organization, DRDO).
  10 лютого українська делегація в складі командуючого Повітряних сил України генерал-лейтенанта С.Онищенко, Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Індія А.Шевченко та заступника директора ДГЗП «Спецтехноэкспорт» П.Федорука провела зустріч з командуючим ВПС Республіки Індія головним маршалом авіації Р.Наіком, в ході якої сторони обговорили поточний стан реалізації контракту з ремонту та модернізації парку індійських літаків Ан-32 в Україні. За результатами зустрічі Р.Наік висловив задоволення ходом виконання даного контракту.
  Також представники ДГЗП «Спецтехноэкспорт» провели переговори з представниками індійської Організації оборонних досліджень і розробок на предмет можливості передачі технологій, а також спільної розробки і виробництва військової техніки. За результатами переговорів було підписано перший контракт на поставку двотактних композитних двигунів вітчизняного виробництва для проекту модернізації парку індійських БМП-2.
  У ході зустрічі із представниками Штабу ВПС МО Республіки Індія були досягнуті домовленості про продовження співробітництва в частині ремонту чергової партії вертольотів Мі-25/35 в інтересах індійських ВПС, а також реалізації проекту з ремонту блоків бортової системи управління озброєнням літака «Спис-М».
  Крім того, індійська сторона виступила з пропозицією створити спільну робочу групу в сфері науки і техніки для реалізації масштабних українсько-індійських контрактів. У свою чергу, представники української сторони запропонували створити таку групу на рівні індійської Організації оборонних досліджень і розробок та ДК «Укроборонпром». Сторони домовилися закріпити досягнуті результати переговорів шляхом підписання відповідного меморандуму про взаєморозуміння.