Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У період з 29 червня по 3 липня 2011 року ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» приймають участь в 5-м Міжнародному військово-морському салоні «IMDS – 2011» (м. Санкт-Петербург, Російська Федерація)
  На організованому ДК «Укрспецекспорт» стенді представлено рекламні і інформаційні матеріали щодо продукції підприємств оборонно-промислового комплексу України, які спеціалізуються на проектуванні і виробництві військово-морської та морської техніки, корабельного озброєння, суднового обладнання, комплектуючих систем, елементів та матеріалів.
  Національну експозицію України також представляють ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» - «Машпроект» та ПАО «НВК «Київський завод автоматики ім. Г.І.Петровського».
  У перший день роботи салону стенд ДК «Укрспецекспорт» відвідали представники суднобудівних підприємств та військових відомств багатьох країн світу. Також у ході виставки відбувся ряд зустрічей з потенційними замовниками, на яких обговорювалися перспективи військово-технічного співробітництва з закордонними державами в галузі виробництва, ремонту та модернізації військово-морської техніки.
  Зокрема, під час зустрічі з представниками підприємства «Зеніт» (Республіка Казахстан) обговорювалися питання щодо розробки та поставки казахській стороні комплексу озброєння для катерів водотоннажністю 250 тонн, а також перспективи будівництва для потреб Казахстану кораблів водотоннажністю 350-400 тонн.
  Крім того, відбулися переговори з представниками корпорації «Гідроприлад» (Російська Федерація) щодо можливості ремонту торпедного озброєння в інтересах ВМС Збройних Сил України.