Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У період з 20 по 24 лютого 2011 року Державна компанія «Укрспецекспорт» представляє Україну на 10-й Міжнародній оборонній виставці і конференції «IDEX 2011» у м. Абу-Дабі (ОАЕ)
  20 лютого 2011 року у м. Абу-Дабі (ОАЭ) відбулося відкриття 10-ї ювілейної Міжнародної оборонної виставки і конференції «IDEX 2011», у якій бере участь Державна компанія «Укрспецекспорт».
  Організована ДК «Укрспецекспорт»» національна експозиція України, роботу якої курирує генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Саламатін, включає внутрішній стенд і зовнішній майданчик.
  На внутрішньому стенді представлені зразки високоточної зброї, виробленої провідними підприємствами ОПК України. Значну частину тут зайняла експозиція ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», яка включає макети протитанкових ракетних комплексів «Скіф», «Корсар» і «Бар'єр-В», макети пострілів із протитанковою керованою ракетою «Комбат» і «Стугна», а також макет безпілотного літального апарата контейнерного старту «Сокіл-2». Також на внутрішньому стенді демонструються прилади радіаційного контролю «Екотест» виробництва ПП «НВПП «Спаринг-Віст Центр», зразки пістолетів і гвинтівок виробництва КП НВО «Форт», моделі бронетранспортера БТР-3Е1, бронетранспортера БТР-4, бронетранспортера-тягача МТ-ЛБ. Крім того, свої можливості демонструють судноремонтні підприємства, представлені севастопольським ПП «Соріус».
  На зовнішньому майданчику української експозиції представлені натурні зразки танка «Оплот», танка Т-72Б с двигуном 5ТДФМ, бронетранспортера БТР-4 із двигуном 3ТД і бойовим модулем «Парус», бойовою машиною піхоти БМП-1М з бойовим модулем «Шквал», вантажного автомобіля КрАЗ 5233ВЕ.
  Для більш повного ознайомлення з продукцією і перспективними розробками підприємств оборонно-промислового комплексу України відвідувачам і гостям виставки пропонується широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів.
  У ході першого дня виставки українську експозицію відвідали члени правлячої родини Об'єднаних Арабських Еміратів, прем'єр-міністр і міністр оборони ОАЕ шейх Мухаммед бін Рашид Аль Мактум, Міністр оборони Азербайджану генерал-полковник Сафар Ахундбала огли Абієв, представники міністерства оборони Республіки Білорусь.
  Також на честь відкриття 10-й ювілейної виставки «IDEX 2011» Державною компанією «Укспецекспорт» було проведено прийом, на якому були присутні офіційна делегація України на чолі із заступником Міністра оборони України Володимиром Омельянчуком, Надзвичайний і Повноважний посол України в ОАЕ Юрій Полурез, керівники підприємств ОПК України, представники збройних сил і підприємств оборонно-промислового комплексу ОАЕ, члени офіційної делегації Республіки Казахстан, представники міністерства оборони Білорусії, представники посольства Кувейту в ОАЕ.
  За результатами першого дня роботи виставки відбулися переговори керівників ДК «Укрспецекспорт» з членами делегацій Азербайджанської Республіки і Республіки Білорусь, представниками ділових і офіційних кіл ОАЕ.
  21 лютого національний виставковий павільйон України відвідав міністр вищої освіти і наукових досліджень ОАЕ шейх Наг'ян Бін Мубарак Аль-Наг'ян. Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Саламатін зустрів високого гостя та відповів на всі запитання, що його цікавили. Крім того, Дмитро Саламатін провів переговори з головнокомандуючим ВПС ОАЕ.
  Також 21 лютого українську експозицію відвідала делегація збройних сил Кувейту на чолі з міністром оборони шейхом Джабер Мубараком ас-Сабахом. Представники міністерства оборони Кувейту виявили особливу зацікавленість до представленої на експозиції продукції ДП «ДержККБ «Луч», зокрема, до зразка ПТРК «Скіф», а також до продемонстрованого на виставці БТР-4 з бойовим модулем «Парус».
  22 лютого національну експозицію України відвідала офіційна делегація Об'єднаних Арабських Еміратів, яку очолив нащадний принц держави, брат діючого президента ОАЕ, третій син засновника ОАЕ Мухаммед Бен Заід Аль Наг'ян.
  Звертаючись до глави делегації, генеральний директор ДК «Укроборонпром» Дмитро Саламатін сказав: «Ми дуже пишаємося отриманою вчора на офіційному прийомі нагородою. Вчора при отриманні нагороди мене охопили два почуття: величезна гордість за свою країну і величезна вдячність вашій країні».
  У супроводі Дмитра Саламатіна делегація ОАЕ ознайомилася з натурними зразками військової техніки, представленими на українській експозиції. Особливу увагу представники ОАЕ приділили продукції ДП «ДержККБ «Луч». Крім того, значний інтерес членів делегації викликали зразки стрілецького озброєння виробництва КП НВО «Форт».