Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У період з 10 по 13 травня 2011 року Державна компанія «Укрспецэкспорт» представляє Україну на 10-й Міжнародній оборонній виставці «IDEF 2011» ( м. Стамбул, Туреччина)
  10 травня в Стамбулі (Туреччина) при участі президента Турецької Республіки Абдулли Гюля та міністра оборони Турецької Республіки Вежді Генюля відбулася церемонія відкриття 10-й Міжнародної оборонної виставки «IDEF 2011».
  Державна компанія «Укрспецекспорт» традиційно бере участь у даному форумі. На організованому Держкомпанією стенді представлено натурні зразки ПТРК «Скіф» і системи оптико-електронного придушення «Адрос», макети основного бойового танка «Оплот», бронетранспортера БТР-4, бронетранспортера-тягача МТ-ЛБ у масштабі 1:15.
  Для ознайомлення з продукцією і перспективними розробками провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України відвідувачам виставки запропоновано широкий вибір інформаційних і рекламних матеріалів. На чотирьох розташованих на стенді Держкомпанії екранах демонструється відеореклама бронетехніки, радіолокаційної і авіаційної техніки, що виробляється українськими оборонними підприємствами. Також демонструються можливості українських підприємств з ремонту та модернізації бронетехніки, авіатехніки, РЛС.
  Крім того, вперше на українській експозиції презентується офіційний логотип Державного концерну «Укроборонпром».
  В перший день роботи виставки з українською експозицією ознайомилися представники військових відомств, ділових кіл і оборонно-промислових підприємств багатьох країн світу.
  В ході першого дня виставки в її роботі взяв участь Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Саламатін.