Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У період з 13 по 16 вересня 2011 року ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» беруть участь у Міжнародній оборонній виставці «DSEi – 2011» (м. Лондон, Великобританія)
  На стенді ДК «Укрспецекспорт» представлені натурні зразки ПТРК «Скіф», ПТРК «Корсар», РЛС розвідки наземних цілей «Барсук», станції оптико-електронного придушення «Адрос КТ-01АВ», яка призначена для захисту повітряних суден від керованих ракет з інфрачервоними голівками самонаведення, а також макети танку БМ «Оплот» та бронетранспортерів БТР-4 і БТР-3Е1 у масштабі 1:15.
  Для більш повного ознайомлення з продукцією провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України відвідувачам та гостям виставки запропоновано широкий вибір рекламних матеріалів у вигляді печатних видань, цифрових носіїв інформації, відеофільмів на плазмових панелях за наступними тематичними напрямками: бронетанкова техніка та озброєння; авіаційна техніка та озброєння; військово-морська техніка та озброєння; системи радіоелектронної боротьби, розвідки та виявлення цілей; послуги з ремонту та модернізації військової техніки.
  Крім того, на стенді ДК «Укрспецекспорт» вперше представлено сенсорно-інформаційний носій рекламної інформації щодо продукції та послуг ОПК України.
  В роботі української експозиції беруть участь представники ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч» та ДП «Київський ремонтно-механічний завод».