Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
ДК «Укрспецекспорт» бере участь у 8-й Міжнародній авіаційній і авіакосмічній виставці «AIRSHOW CHINA 2010» у м. Чжухай (КНР).

На виставочному стенді ДК «Укрспецэкспорт» представлені габаритні макети некерованої авіаційної ракети АР-8 і керованої авіаційної ракети класу «повітря-повітря» близького повітряного бою розробки ДП Державне київське конструкторське бюро «Луч». Також представлені можливості українських підприємств щодо ремонту і модернізації авіаційної техніки.

Крім того, відвідувачам виставки запропоновані інформаційні і рекламні матеріали щодо продукції, яка виробляється провідними підприємствами оборонно-промислового комплексу України.

У перший день роботи виставки з експозицією ДК «Укрспецекспорт» ознайомилися представники оборонних відомств і ділових кіл КНР, Пакистану та багатьох інших держав. Зокрема, стенд Держкомпанії відвідали керівники низки оборонних і промислових підприємств КНР, у тому, числі, директор Ухуського авіаремонтного заводу пан Тан, директор авіаремонтного заводу № 23 пан Лю Бін, директор експортно-імпортного департаменту компанії «Тяньлі» пані Хао Дзяньзе, директор економічного департаменту компанії «Полі Технолоджіс» пан Лю Хиенджул та інші.

В ході першого дня роботи виставки відбулися переговори делегації ДК «Укрспецекспорт» з представниками зарубіжних офіційних і бізнес кіл щодо розширення військово-технічного співробітництва в галузі ремонту і модернізації авіаційної техніки. Від делегації ДК «Укрспецекспорт» у переговорах брали участь представники ДГЗП "Спецтехноекспорт", ДП МОУ «Луганський авіаремонтний завод», ДП МОУ «Львівський державний авіаремонтний завод», ДП МОУ «Луцький ремонтний завод «Мотор».