Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
У період з 6 по 9 липня 2011 року ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» представляють Україну на 3 Міжнародній оборонній виставці-конференції «BRIDEX – 2011» (м. Бандар-Сері-Бегаван, Бруней Даруссалам)
  6 липня 2011 року у столиці Брунею Даруссаламу місті Бандар-Сері-Бегаван розпочала роботу 3-я міжнародна оборонна виставка та конференція BRIDEX 2011. Україна, представлена Державним концерном «Укроборонпром» та Державною компанією «Укрспецекспорт», вперше приймає участь в даному виставковому заході в південно-східній Азії. У роботі виставки також беруть участь представники ДП «Київський ремонтно-механічний завод». З кожним роком міжнародна виставка BRIDEX набирає ваги та перетворюється з форуму місцевого масштабу в найперспективнішу міжнародну виставку озброєнь як в південно-східному регіоні Азії, так і у всій Азії в цілому. Так, в цьому році BRIDEX 2011 зібрала під своїм дахом більше 160 компаній з 31 країни світу.
  На стенді ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» демонструється натурний зразок бронетранспортера БТР-3Е1 і макет малого десантного корабля на повітряній подушці «Зубр». Крім того, представлено інформаційні і рекламні матеріали стосовно продукції провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України, які спеціалізуються на розробці та виробництві бронетанкової техніки, високоточної зброї і радіолокаційних систем, а також щодо можливостей українських підприємств у сфері ремонту та модернізації озброєнь і військової техніки.
  BRIDEX 2011 була урочисто відкрита Його Величністю Султаном, Міністром Оборони та Головнокомандуючим Королівськими Збройними Силами Брунею Haji Hassanal Bolkiah Mu’izzaddin Waddaulah Sultan dan Yang Di-Pertuan. Після своєї промови, Його Величність запросив гостей та учасників стати свідками авіашоу та демонстраційних показів військової техніки та дій антитерористичних підрозділів спецвійськ з нагоди відкриття BRIDEX 2011.
  В рамках візиту офіційних делегацій, український стенд відвідав Його Величність Султан Haji Hassanal Bolkiah Mu’izzaddin Waddaulah Sultan dan Yang Di-Pertuan of Brunei Darussalam та провів ділову зустріч з генеральним директором ДК «Укроборонпром» Дмитром Саламатіним, протягом якої Його Величності було докладно повідомлено про високі бойові характеристики бронетранспортеру БТР-3Е1 та можливості українського ОПК в цілому.
  Крім того, зацікавленість в українській військовій техніці виявили брат Його Величності Duli Yang Teramat Mulia Paduka Seri Pengrian Bendahara Seri Maharaja Permaisuara Pengiran Muda Haji Sufri Bolkiah та заступник міністра оборони Yang Mulia Dato Paduka Haji Mustappa bin Haji Sirat.
  Протягом першого дня роботи виставки глава делегації України на BRIDEX 2011 – генеральний директор ДК «Укроборонпром» Дмитро Саламатін – провів низку результативних зустрічей.
   Крім того, стенд ДК «Укроборонпром» та ДК «Укрспецекспорт» відвідали делегації військово-повітряних сил та сухопутних військ В’єтнаму, міністерства оборони Республіки Лаос, міністерства оборони республіки Шрі-Ланка та інші.
   Участь України в зазначеному міжнародному форумі була висвітлена в щоденному офіційному журналі Asian Defence Journal Toda та місцевих засобах масової інформації.