Відео:
Uploading...
Про Компанiю
Фоторепортажі :
Державна компанія «Укрспецекспорт» взяла участь у роботі 7-го Міжнародного авіакосмічного салону «Авіасвіт – ХХІ».

30 вересня в Гостомелі (Київська область) відкрився 7-ой Міжнародний авіакосмічний салон «Авіасвіт – ХХІ». Учасниками салону стали більш 280 підприємств і компаній авіаційно-космічної галузі з 32 країн.

В урочистій церемонії відкриття салону взяли участь Голова Верховної Ради України Володимир Литвин, Міністр промислової політики України Дмитро Колесников, народні депутати України, керівники провідних українських авіа- і ракетобудівних підприємств.

Звертаючись до учасників і гостям салону, Володимир Литвин від імені Президента України й Верховної Ради України подякував творцям авіаційної техніки за їхній внесок в економічне процвітання суспільства та справу об'єднання країн і народів. «Цей салон – свідчення того, що нам потрібно об'єднувати зусилля для загального добробуту всіх людей, що живуть на Землі», - сказав Голова Верховної Ради.

У свою чергу, Міністр промислової політики України Дмитро Колесников, вітаючи учасників і гостей салону від імені уряду України та прем'єр-міністра України Миколи Азарова, побажав підприємствам-учасникам «Авіасвіта» успіхів і висновку вигідних контрактів. Традиційно участь у салоні приймала Державна компанія «Укрспецекспорт». Своєрідною ізюминкою стенда «Укрспецекспорта» став зразок біплана «Анатра», відновлений Одеським авіаційно-ремонтним підприємством «Одесавіаремсервіс». Під час роботи салону стенд ГК «Укрспецекспорт» відвідав Міністр оборони України Михайло Ежель, а також офіційні делегації й представники багатьох іноземних держав, у тому числі, Російській Федерації, Кувейту, Королівства Саудівська Аравія.

Одним з найбільш вражаючих заходів програми роботи салону стали демонстраційні польоти авіаційної техніки. Учасникам і гостям «Авіазвита» були продемонстровані польоти транспортних літаків Ан-225 «Мрия», Ан-148, Ан-158 і Ан-74, одиночний пілотаж винищувача Су-30МКИ, пілотаж четвірки навчально-тренувальних літаків Л-39, одиночні й групові пілотажі вертольотів, спортивних літаків і планерів.