Відео:
Загрузка видео...
Про Компанiю.
Фоторепортажі :
Вітаємо з Днем воєнної розвідки України
  Державна компанія «Укрспецекспорт» від щирого серця вітає Головне управління розвідки Міністерства оборони України та всіх українських військових розвідників з професійним святом – Днем воєнної розвідки України.

Бажаємо розвідникам здоров’я, благополуччя, натхненної служби, а також нових здобутків і перемог на благо Держави.
Керівництво ДК «Укрспецекспорт» провело зустріч з Аташе з питань оборони Посольства Республіки Корея
  3 вересня керівництво Компанії провело зустріч з Аташе з питань оборони Посольства Республіки Корея. Аташе з питань оборони полковник Хонг Сунг Ням перебуває в Україні нещодавно.

В ході зустрічі Аташе посольства Республіки Корея було презентовано основні напрямки діяльності Компанії на внутрішньому та зовнішніх ринках озброєння та спеціальної техніки. Було обговорено стан виконання спільних контрактів та окреслено основні напрямки запланованих спільних проектів в космічній, ракетобудівній, радіолокаційній галузях, виробництві бронетехніки тощо.

Налагодження більш тісної співпраці між Республікою Корея та Україною у сфері оборонної промисловості є надзвичайно важливим та актуальним і має значний потенціал.
Понад 190 млн грн перерахував "Укрспецекспорт" до державного бюджету за перше півріччя року
  За перше півріччя 2020 року ДК "Укрспецекспрорт" сплатив до державного бюджету та державних цільових фондів 190 344,2 тис. грн. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року відрахування до бюджету збільшились майже на 100 млн грн.

"Ми чітко усвідомлюємо важливість кожної гривні, перерахованої в бюджет, адже це перш за все кошти які підуть на ремонти лікарень, шкіл та доріг, зарплати бюджетникам та виплати найменш захищеним верствам населення. Компанія продовжує виконувати стратегічні завдання зі збільшення відрахувань до бюджету і відкриття нових ринків для вітчизняної військово-технічної продукції. На сьогодні, ситуація на зовнішніх ринках значно обмежує наші можливості, разом з тим, ми працюємо над пошуком антикризових рішень, здатних мінімізувати вплив несприятливих факторів" – зазначив Генеральний директор ДК "Укрспецекспорт" Вадим Ноздря.

Також він підкреслив, що такої ефективної динаміки збільшення надходжень до бюджету вдалося досягти насамперед за рахунок успішного виконання міжнародних контрактів та ефективної співпраці з вітчизняними виробниками.
Щодо публікації у ЗМІ недостовірної інформації про діяльність ДК "Укрспецекспорт"
  Державна компанія "Укрспецекспорт" звертається до журналістської спільноти у зв’язку з фактично розгорнутою на українських інтернет-ресурсах інформаційною кампанією проти нашої ділової репутації.
На одному з новинних суспільно-політичних інтернет-порталів розміщена стаття в якій автор фактично звинуватив керівництво ДК "Укрспецекспорт" у втраті важливих військових контрактів з Пакистаном.
Ми заявляємо, що Ісламська республіка Пакистан була і залишається стратегічним партнером України у військово-технічній сфері. Наші країни пов'язує давня історія успішної співпраці. Пакистанська сторона високо
оцінює перспективи двостороннього співробітництва і хід виконання українською стороною вже укладених контрактів.
Як ми бачимо, автор матеріалу досить однобоко трактує факти та події, на які він посилається і фактично вдається до маніпуляції. Свідома маніпуляція фактами з його боку підтверджується ще й тим, що жоден журналіст не звертався до представників "Укрспецекспорту" за коментарями. Метою автора, ймовірно, було нанести шкоду діловій репутації Державній
компанії та кинути тінь на двосторонні відносини між нашими країнами. Це, безумовно, руйнує довіру і до України, і до Компанії з боку інших іноземних
партнерів в умовах жорсткої конкуренції на світовому ринку озброєнь. Не може не викликати занепокоєння також і джерело походження опублікованих автором документів, більшість з яких мають конфіденційний характер.
Акцентуємо увагу, що журналіст, який маніпулятивно використав конфіденційну інформацію про співпрацю ДК "Укрспецекспорт" з іноземними партнерами, зобов'язаний дотримуватись професійної етики,
попередньо звернувшись до Компанії і мав би змогу перевірити інформацію
та отримати фахові пояснення.
Просимо представників засобів масової інформації бути відповідальними та дотримуватись загальноприйнятих стандартів журналістської роботи і просимо  утримуватися від спекуляцій і подальших інформаційних диверсій.
ДК "Укрспецекспорт" відкрита до діалогу з представниками засобів масової інформації та готова надавати інформацію про свою діяльність!
Заява прес-служби ДК «Укрспецекспорт» щодо дій журналістів «Бігус-інфо»
  ДК «Укрспецекспорт» заявляє про цілеспрямоване стеження за діяльністю представників Компаніі з боку медійного об’єднання «Бігус-інфо». Нам відомі щонайменше дві спроби несанкціонованої відеофіксації будівлі, де мешкає один із керівників ДК «Укрспецекспорт».
Зокрема, стеження відбувалося 29 березня з 7.40 до 9.00. Його здійснювала співробітник «Бігус-інфо» та телеканалу «Новини-24» Катерина Чулкова, із використанням приватного автомобіля «Хюндай» І10 (номери зафіксовано). Вдруге стеження відбувалося 12 квітня з 7.30 до 9.00 з автомобіля «Міцубісі» Лансер (номери зафіксовано).
Наголошуємо, що діяльність ДК «Укрспецекспорт»є відкритою для інститутів громадянського суспільства. Ми завжди надаємо інформацію на усі запити, які отримуємо від ЗМІ.
Підкреслюємо, що згідно 32 ст. Конституції України ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Основним Законом. Тож закликаємо колектив «Бігус-інфо» вдаватися до законних методів отримання інформації. Ми готові роз’яснити усі аспекти, які можуть цікавити представників ЗМІ.
Ми занепокоєні фактами незаконного стеження за співробітниками компаніі і розглядаємо ці дії, як спроби втручання у приватне життя.
Переконані, що подібна практика порушує європейські стандарти журналістики і право громадян на приватне життя.
Наголошуємо, що згадані дії, є спрямованими проти посадової особи, що має доступ до інформації з обмеженим доступом і залучена до конфіденційних переговорів з міжнародними партнерами.
З огляду на факти участі «Бігус-інфо» у вказаних заходах, вважаємо за доцільне інформувати спецслужби, які в Україні відповідають за контррозвідувальну діяльність.
Переможець премії Zakupki.Кращі-2018
  8 червня 2018 року Державну компанію з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт» було визнано переможцем премії ZAKUPKI.КРАЩІ–2018 у номінації ""Суперзамовник" Найвища конкуренція в аукціонах ProZorro.Продажі".
Премія ZAKUPKI.КРАЩІ започаткована у 2016 році електронним майданчиком Zakupki.Prom.ua за підтримки моніторингового порталу Dozоrro для відзнаки найбільш активних та відповідальних гравців ринку закупівель та аукціонів. В 2018 році було присвоєно 30 номінацій в 3 категоріях.
До складу експертного журі, яке визначило переможцем Державну компанію «Укрспецекспорт», входять спеціалісти Dozorro та Zakupki.Prom.ua, які є обізнаними з актуальними тенденціями розвитку ринку закупівель України.
Переглянути деталі конкурсу можна за посиланням: https://zakupki-premiya.com.ua.
Щодо ситуації з винищувачами МіГ-21 ВПС Хорватії
  ДК "Укрспецекспорт" вимушено звернутись до ЗМІ через масоване розповсюдження новини щодо ситуації з винищувачами МіГ-21 ВПС Хорватії.

В першу чергу маємо звернуту увагу на те, що першоджерелом цієї "новини" є хорватське видання, яке посилається на свої джерела, а цитати цього матеріалу були масово розповсюджені через такі кремлівські ЗМІ, як "Звезда" та "Московский Комсомолец".

В цей же час, розуміючи, що для деяких українських ЗМІ, хорватське видання Jutarnji List є авторитетним джерелом можемо повідомити наступне.

На сьогоднішній день жодної офіційної претензії або рекламації від Міністерства оборони Республіки Хорватія у ДК "Укрспецекспорт" немає. І ми змушені констатувати той факт, що поява подібної неправдивої інформації обумовлена лише несумлінною конкуренцією з боку Росії.

Особливо в контексті того, що Хорватія, запросила "Укрспецекспорт" взяти участь у тендері з виконання капітальною ремонту 10-ти вертольотів Мі-171Ш Міністерства оборони Республіки Хорватії.

В рамках участі у зазначеному тендері "Укрспецекспорт" вчасно, з виконанням усіх необхідних формальностей, надав повний пакет документів, а представниками Міністерства оборони Республіки Хорватія була проведена перевірка можливостей одного з українських підприємств виконувати капітальний ремонт вертольотів Мі-171Ш.

Однак, незважаючи на те, що українське підприємство має значно більший досвід з виконання капітального ремонту зазначеного типу авіаційної техніки, а також санкції Європейського союзу щодо Російської Федерації, за інформацією отриманої з військового видання Defender.hr, АТ "Авіаційно-технічний центр", яке представляє інтереси Міністерства оборони Республіки, було укладено контракт з АТ "Вертольоти Росії".

В цей же час маємо зазначити, що з метою супроводження контракту, "Укрспецекспорт" неодноразово зверталося до Міністра оборони Республіки Хорватія із пропозицією провести двосторонню зустріч із метою обговорення всіх можливих проблемних питань у рамках виконання Контракту. На привеликий жаль, ініціатива "Укрспецекспорт" була проігнорована.
"Укроборонпром" представив унікальний центр для тренування пілотів Збройних сил України
  НВО "Авіа" у тісному співробітництві з ДК "Укрспецекспорт", що входить до складу ДК "Укроборонпром" відкрили передовий центр для тренування пілотів та екіпажів вертольотiв Мi-8МТВ,Мі-17В5, Мi-171Ш, Мi-24 для потреб Повітряних сил та армійської авіації Збройних сил України та інших зацікавлених силових структур.
Спеціально створений комплекс увібрав у себе новітні досягнення в сфері підготовки пілотів, а його серцем став надсучасний тренажер найвищого рівня за FFS level D за міжнародною сертифікацією. Поєднання надсучасний технологій та типу вертольота робить його унікальним не тільки в Україні, а й у всьому світі. Завдяки цьому вдається зі 100% точністю передати всі аспекти реального польоту, поводження машини при різних умовах та льотних ситуаціях.
Можливості комплексу дозволяють пілотам вдосконалити свої навички, відпрацювати застосування техніки під час складних погодних умов, довести до автоматизму дії у аварійних ситуаціях, отримати навики польоту в окулярах нічного бачення, а також застосування озброєння та використання сучасних елементів захисту від засобів протиповітряної оборони противника.
"Спеціально для Міноборони України вже розроблено близько 20 програм підготовки льотного складу на вертольотах "Мі", від навчання курсантів, які лише починають опановувати техніку пілотування, до відточування льотних навичок професійними пілотами з великим досвідом", - заявив Заступник генерального директора з авіабудування та виробництва ДК "Укроборонпром" Володимир Коробов.
Ці програми, в залежності від рівня льотчика, можуть тривати від тижня до декількох місяців,та органічно поєднуються із практичними заняттями на тренажерах. Завдяки цьому скорочується не тільки час переходу до ефективної льотної практики, а й заощаджуються значні кошти, які витрачаються на пальне та моторесурс техніки.
"Продукція НВО "Авіа" входить в ТОП-5 сучасних надбань оборонно-промислового комплексу України та сприяє зміцненню передових позицій та авторитету України на міжнародній арені озброєння" - зауважив Генеральний Директор ДК "Укрспецекспорт" Павло Букін. Зараз розробники новітнього центру вже очікують від Міноборони рішення, щодо залучення його потужностей до програми підготовки українських льотчиків.
Керівництво "Poly Tchnologies inc." сподівається на розширення взаємовигідної співпраці з ДК "Укрспецекспорт"
  В рамках у часті у роботі виставки IDEX-2017 делегація ДК "Укрспецекспорт" на чолі з Генеральним директором П.Ю.Букіним провела зустріч з керівництвом компанії "Poly Tchnologies inc." – провідної китайської компанії, уповноваженої центральним Урядом Китаю для здійснення експорту й імпорту товарів оборонного призначення для армії, флоту та військово-повітряних сил.
Під час зустрічі, президент компанії Ванг Ксінг’є подякував за плідну співпрацю між "Poly Tchnologies inc." та ДК "Укрспецекспорт" і висловив сподівання на розширення взаємовигідної співпраці й збільшення обсягів обігу товарів, робіт та послуг між нашими компаніями у 2017 році.
IDEX є єдиною міжнародною оборонною виставкою і конференцією в регіоні країн Близького Сходу та Північної Африки, яка демонструє новітні технології в сфері оборони на суші, на воді та у повітряному просторі. Виставка є унікальною платформою для налагодження і зміцнення відносин з представниками урядових відомств, підприємств сфери і збройних сил Близькосхідного регіону та Північної Африки.
IDEX-2017
   Державна компанія "Уксрпецекспорт", у складі об'єднаного стенду ДК “Укроборонпром”, бере участь у одній із наймасштабніших виставок зброї у світі – IDEX (International Defence Exhibition), яка проходить раз у два роки у Об’єднаних Арабських Еміратах. Цього року вона стартує 19 лютого та триватиме п‘ять днів.
В рамках першого дня виставки керівництвом ДК "Укрспецекспорт" проведено зустрічі з представниками ЗС Пакистану, в ході яких між українською та пакистанською сторонами було підписано 2 контракти на постачання 88 танкових прицілів та надання послуг з проведення пілотного капітального ремонту 5-ти танків Т-80УД в інтересах пакистанської армії. Підписання зазначених контрактів стало продовженням відповідних меморандумів, підписаних на виставці IDEAS-2016 (Пакистан) за участі міністра оборони України генерала армії України Полторака С.Т.
IDEX є єдиною міжнародною оборонною виставкою і конференцією в регіоні країн Близького Сходу та Північної Африки, яка демонструє новітні технології в сфері оборони на суші, на воді та у повітряному просторі. Виставка є унікальною платформою для налагодження і зміцнення відносин з представниками урядових відомств, підприємств сфери і збройних сил Близькосхідного регіону та Північної Африки.
IDEX проводиться під патронатом Його Високоповажності Шейха Халіфа Бін Заїда Аль Нахайяна - Президента ОАЕ і Верховного Головнокомандувача ЗС ОАЕ.
Україна передасть Таїланду нову партію «Оплотів»
  З наступного тижня на заводі імені Малишева почнеться передача нової партії сучасних танків «Оплот» в рамках контракту із королівством Таїланд. Про це повідомили фахівці ДК «Укрспецекспорт», які супроводжують військово-технічне співробітництво двох країн. Обидва підприємства входять до складу державного концерну «Укроборонпром».
«Робота тайської делегації з прийому нової партії БМ «Оплот» розпочнеться з понеділка. Також замовники оглянуть решту танків, виробництво яких перебуває на різних стадіях готовності», - зазначили в ДК «Укрспецекпорт».
За умовами контракту, Україна має поставити Таїланду 49 танків «Оплот». За
обопільною згодою двох сторін, терміни постачання було посунуто на осінь 2017 року. Таке консенсусне рішення було ухвалено через військові дії на Сході України.
Бойова машина «Оплот», вироблена ДП «Завод ім. В.О. Малишева», - інноваційна конкурентоспроможна техніка, якою вже зацікавились потенційні покупці з різних куточків світу. Через це недобросовісні конкуренти перешкоджають виходу техніки на міжнародний ринок.
«Ринок зброї - це не тепла ванна демократичних цінностей. Ніхто не хоче бачити там Україну з сильними продуктами, які сприятимуть розвитку нашої економіки. Сьогодні багато потенційних покупців «Оплоту» уважно стежать за реалізацією тайського контракту, щоб потім замовити танки у нас, наповнити бюджет України. Звісно, що і конкуренти, і просто вороги країни працюють ліктями, щоб ослабити наш потенціал, витиснути нас з перспективних ринків. Нашою відповіддю на це буде вчасне та добросовісне виконання всіх контрактних зобов’язань», - додали в «Укрспецекспорт».
ДК "Укрспецекспорт" - головний уповноважений спецекспортер Державного концерну «Укроборонпром». Гарантуючи повне, своєчасне і якісне виконання своїх зобов’язань за міжнародними домовленостями України в сфері ВТС, компанія «Укрспецекспорт» забезпечує експорт вітчизняної та імпорт іноземної продукції та послуг військового й спеціального призначення. "Укрспецекспорт" демонструє репутацію надійного та відповідального постачальника, займає ключову позицію у системі військово-технічного співробітництва з іноземними державами.
«IDEAS-2016»
  23 листопада 2016 року в рамках проведення виставки та семінару IDEAS-2016 на зведеному стенді ДК «Укроборонпром» та ДК «Укрспецекспорт» Генеральним директором ДК «Укрспецекспорт» Павлом Букіним та Виконавчим директором компанії Trojans Шахідом Рафіком було підписано протокол щодо модернізації бронетанкової техніки Збройних сил ІР Пакистан.
Крім того, Павло Букін та Голова правління підприємства важкого машинобудування ХІТ-Таксіла генерал-лейтенант Саїд Ваджид Хусейн підписали протокол щодо модернізації бронетанкової техніки Збройних сил ІР Пакистан.
Підписання документу з підприємством ХІТ-Таксіла відбулося на стенді даної компанії в присутності Міністра оборони України Степана Полторака, Міністра оборонної промисловості ІР Пакистан Рана Танвір Хусейна, Першого заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олега Гладковського та Заступника генерального директора ДК «Укроборонпром» Олександра Стеценка.
Також українська делегація провела зустрічі з першим заступником Начальника штабу Сухопутних Військ ЗС ІР Пакистан генерал-майором Азаром Салехом Абасі та керівником директорату з озброєння штабу Сухопутних Військ ЗС ІР Пакистан генерал-майором Хамудом Уром Ріхманом. Під час переговорів сторони обговорили питання двостороннього військово-технічного співробітництва між Україною та ІР Пакистан.
Слід зазначити, що стенд ДК «Укрспецекспорт» відвідали заступник командувача ВМС ЗС ІР Пакистан, віце-адмірал Зафар Махмуд Абасі та заступник командувача СВ ЗС ІР Пакистан з логістики генерал-лейтенант Махмуд Гаюр Аван, які високо оцінили досягнення української оборонної промисловості.
Українська делегація обговорила з керівниками підприємств військово-промислового комплексу Республіки Пакистан питання розширення співпраці у сфері ВТС
  В рамках роботи першого дня виставки оборонної промисловості IDEAS-2016 українська делегація на чолі з Міністром оборони України провела низку зустрічей з керівниками підприємств військово-промислового комплексу Республіки Пакистан.
Зокрема, з Головою правління підприємства «Фабрика з виробництва боєприпасів» генералом-лейтенантом Омаром Махмудом Хайятом делегація обговорила можливість співпраці у сфері налагодження виробництва боєприпасів та перейняття відповідного досвіду.
Також делегація обговорила питання існуючої співпраці з Головою правління «Підприємства важкої промисловості ХІТ-Таксіла»
генерал-лейтенантом Ваджидом Саїдом Хуссейном. Сторони обговорили питання капітального пілотного та серійного ремонту танків Т-80УД та постачання моторно-трансмісійних установок для другої партії танків
Аль-Халід-1 (110шт).
Було також проведено зустріч з Головою правління «Національної Комісії з інженерії та науки Пакистану» (НЕСКОМ) доктором Набілем Хайятом та досягнуто домовленості щодо можливого співробітництва у сфері розробки і виробництва високоточного озброєння, БПЛА, повітряних та морських систем.
Крім цього, на стенді ДК «Укрспецекспорт», українською делегацією проведено робочу зустріч з Командувачем флотом ВМС ЗС ІРП віце-адміралом Аріфуллою Хуссаіні, під час якої було обговорено розширення співробітництва у сфері суднобудування. Українською стороною висловлено готовність до налагодження на території ІРП спільного виробництва. Командувач флотом ВМС висловив зацікавленість до співпраці у сфері виробництва поромів та кораблів на повітряних подушках. Сторони досягли домовленості про відвідання делегацією ВМС ЗС ІРП найближчим часом України для ознайомлення з можливостями вітчизняних підприємств.
«IDEAS-2016»
  22 листопада у м. Карачі, Ісламська Республіка Пакистан (далі - ІРП), делегація України, на чолі з Міністром оборони України генералом армії України С.Полтораком взяла участь у відкритті міжнародної виставки оборонної промисловості IDEAS-2016.
Візит української делегації, до складу якої увійшли також Перший заступник секретаря РНБО України Олег Гладковський, Заступник Генерального Директора ДК «Укроборонпром» Олександр Стеценко, Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Павло Букін, покликаний надати поштовху всебічному розширенню стратегічної співпраці з ІРП.
ДК «Укрспецекспорт», в рамках об’єднаного стенду ДК «Укроборонпром», представляє флагманів оборонно-промислового комплексу України: ДП «ХКБМ», ДП «Завод ім. В.О. Малишева», ДП «КБ «Луч» та ін. Серед пропонованих експонатів вже добре відомі в усьому світі моделі військової техніки: «БТР-4», ОБТ БМ «Оплот», ПТРК «Комбат» і «Корсар», КАС «Квітник-Е».
Міжнародна виставка оборонної промисловості IDEAS-2016 – одна з найважливіших оборонних виставок Південної Азії. У цьому році виставка зібрала 256 ведучих компаній з 29 країн світу. Виставка IDEAS-2016 є визнаною міжнародною платформою для спілкування представників оборонних відомств, делегацій, аналітиків з питань безпеки і політиків вищого рівня.
Державна компанія «Укрспецекспорт» на чолі з Генеральним директором Павлом Букіним прийняла участь у Міжнародній виставці оборонних технологій «IndoDefence-2016 Expo & Forum», яка триватиме з 2-го до 5 листопада 2016 року в м.Джакарта, Індонезія.
  В ході першого дня виставки Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» провів низку офіційних переговорів, на яких був обговорений стан реалізації діючих контрактів та перспективні напрямки співробітництва. Зокрема, під час проведення представниками компанії загальної презентації можливостей вітчизняного ВПК Заступнику командування ВМС Індонезії була запропонована можливість постачання морських патрульних літаків АН-148-300МП з подальшою передачею технологій збирання цих літаків на одному з авіабудівних підприємств Індонезії. Іноземні партнери відзначили значний потенціал українського ВПК та високу професійність ВТС України.
Особливу увагу відвідувачів привернули переносний протитанковий ракетний комплекс «СКІФ», станція радіотехнічної розвідки «Кольчуга», авіаційні керовані ракети Р-27ЕР1 та Р-27ЕТ1. Фаворитами залишається українська бронетехніка – БТР-4, БТР -3Е1, «Дозор-Б» та броньований артилерійський катер «Гюрза». Також на стенді представлені натурні зразки та макети авіаційної, радіолокаційної вітчизняної техніки, артилерійської та вогнепальної зброї.
Виставка проходить за підтримки Міністерства оборони Індонезії та тематично охоплює практично весь спектр озброєння і військової техніки, яка застосовується в сухопутних військах, військово-повітряних і військово-морських силах країн Південно-Східної Азії.
ДЕЛЕГАЦІЯ ДК «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» БЕРЕ УЧАСТЬ У КИТАЙСЬКІЙ МІЖНАРОДНІЙ АВІАЦІЙНІЙ ТА АЕРОКОСМІЧНІЙ ВИСТАВЦІ «AIR SHOW CHINA 2016»
  З 1 по 6 листопада 2016 року в м.Джухай проходить 10-та Китайська Міжнародна Авіаційна та Аерокосмічна Виставка «Airshow China 2016». Виставка проводиться під патронатом центрального уряду КНР з 1996 року раз на два роки та являє собою арену для демонстрації новітніх технологій та продукції міжнародних авіаційних і аерокосмічних підприємств для швидко зростаючого китайського ринку.
Офіційний стенд ДК «Укрспецекспорт», в рамках об’єднаного стенду ДК «Укроборонпром», відвідав Начальник Управління співробітництва озброєння, військової техніки та технологій Головного управління розвитку озброєння та військової техніки.
Окрім цього стенд відвідала делегація Військово-повітряних сил Народно-визвольної армії КНР, з якою були обговорені питання ремонту авіаційної техніки. Окрім цього делегацією ДК «Укрспецекспорт» проведено низку переговорів з представниками підприємств оборонно-промислового комплексу КНР.
ДК «Укрспецекспорт» бере участь Азербайджанській Міжнародній виставці оборонної промисловості «ADEX 2016»
  Делегація ДК «Укрспецекспорт», на чолі з Генеральним директором компанії Павлом Букіним, бере участь у 2-й Азербайджанській Міжнародній виставці оборонної промисловості «ADEX 2016», що проходить 27 – 30 вересня 2016 року у м.Баку (Азербайджанська Республіка).
На об’єднаному стенді ДК “Укроборонпром” представлено продукцію 19 підприємств-учасників, що виробляють військову техніку. Найбільше Україна презентує бронетанкової техніки: танк “Оплот”, бронетранспортери БТР-3, БТР-4 та “Вітязь”, БРДМ-2Ді, тактичний броньований автомобіль “Барс-8” та КРАЗ “Фіона”. Також на стенді представлені натурні зразки та макети авіаційної, морської та радіолокаційної вітчизняної техніки, артилерійської та вогнепальної зброї, засоби особистого захисту військових.
В ході першого дня виставки Генеральний директор компанії П.Букін провів низку офіційних переговорів з керівництвом Республіки Азербайджан. Зокрема, з Заступником міністра оборонної промисловості Азербайджанської Республіки Тофігом Рафієвим, з яким були обговорені питання спільного виробництва ПТРК та керованих ракет до них на підприємствах Азербайджанської Республіки. Під час зустрічі з делегацією Міністерства оборони Азербайджанської Республіки, на чолі із Заступником міністра оборони – генерал-майором Фуадом Мамедовим, сторони обговорили питання постачання українськими підприємствами спецтехніки для обслуговування та ремонту бронетехніки замовника, можливості модернізації протитанкового ракетного комплексу «Штурм-С» та питання стану реалізації діючих контрактів, а також перспективних напрямків співробітництва.
Стенд ДК «Укрспецекспорт» відвідав Президент Азербайджанської Республіки, Верховний головнокомандувач збройними силами Ільхам Алієв, під патронатом якого проводиться «ADEX 2016», Перший заступник Прем’єр-міністра Азербайджанської Республіки Ягуб Еюбов, Міністр оборони Азербайджанської Республіки, генерал-полковник Закір Гасанов, Міністр оборонної промисловості Азербайджанської Республіки Явер Джамалов.
KADEX-2016
  2 червня 2016 року в рамках роботи першого дня оборонної виставки KADEX-2016 делегацією Державного концерну "Укроборонпром" на чолі із заступником генерального директора Концерну Артуром Херувімовим були проведені переговори з керівництвом Міністерства оборони та силових структур Республіки Казахстан щодо стану виконання поточних контрактів. Досягнуто домовленості щодо започаткування нових проектів.
Військове керівництво Казахстану ознайомилось із зразками продукції українського ОПК.
Слід зазначити, що стенд ДК "Укроборонпром" відвідали Перший заступник Міністра оборони - Начальник Генерального штабу ЗС РК генерал-полковник Жасузаков С.А. та командування усіх родів військ Збройних Сил Казахстану.
Український стенд на виставці «DSA-2016» відвідав Кронпринц - член Королівської родини Малайзії
  Український стенд на виставці «DSA-2016» відвідав Кронпринц - член Королівської родини Малайзії Туанку Сайед Фаізуддін Путра Джамалуллаіл, якого було ознайомлено з можливостями сучасних зразків військової техніки українського виробництва, зокрема протитанкового ракетного комплексу «Скіф», БМ «Оплот», БТР-3Еі та бойової броньованої машини «Дозор-Б».
Крім того об’єднаний стенд ДК «Укроборонпром» відвідали Головнокомандувач збройних сил Малайзії Зулкіфелі Мохд Зін та заступник міністра національної оборони Туреччини Шуай Алпай яким було представлено продукцію вітчизняного ВПК та обговорено питання перспективної співпраці.
МІНОБОРОНИ МАЛАЙЗІЇ ЗАПРОПОНУВАЛО «УКРОБОРОНПРОМУ» СПІЛЬНО ВИРОБЛЯТИ ОЗБРОЄННЯ І ТЕХНІКУ
  Заступник міністра оборони Малайзії Мохд Джохари Бахарум запропонував українській делегації співпрацювати у галузях виробництва бронетехніки і протитанкового озброєння. Про це він заявив під час зустрічі з представниками ДК «Укроборонпром» та ДК «Укрспецекспорт» на міжнародній виставці «DSA 2016».
Мохд Джохари Бахарум відзначив високі тактико-технічні характеристики українського озброєння та військової техніки, які «Укроборонпром» представив на виставці.
Участь у таких заходах, як «DSA-2016», є важливим аспектом успішного розвитку будь-якої галузі. Українська оборонна промисловість завжди була однією з найкращих у світі й продовжує демонструвати свої інноваційні розробки на найбільших виставкових майданчиках світу.
Нагадаємо, що Міжнародна оборонна виставка-конференція «DSA-2016» є одним із найпрестижніших військових заходів Східного регіону світу. «Defence Services Asia» проходить раз на 2 роки, починаючи з 1988. Цьогоріч вона триватиме з 18 по 21 квітня.