Відео:
Загрузка видео...
Про Компанiю.
Фоторепортажі :
Україна передала індійським ВПС чергову партію модернізованих літаків Ан-32
  12 березня 2012 року в рамках виконання контракту з ВПС Республіки Індія на ремонт, продовження ресурсу та модернізацію літаків Ан-32 індійській стороні було передано третю партію з 5 машин даного типу.
  Під час церемонії передачі літаків, яка відбулася на ДП «Завод 410 цивільної авіації», представник ДК «Укроборонпром» - директор ДГЗП «Спецтехноекспорт» Ігор Гладуш заявив: «Укроборонпром» разом з дочірнім підприємством «Спецтехноекспорт» тримають руку на пульсі виконання контракту. Запевнюю, що цей пульс є ритмічним та стабільним. Головну вимогу замовника дотримано - черговий етап контракту виконано вчасно та на вищому якісному рівні».
  Ігор Гладуш також зазначив, що стратегія «Укроборонпрому» спрямована на зміцнення позицій України як провідного світового виробника та експортера продукції оборонно-промислового комплексу. «Наш пріоритет – розвиток інновацій та виробництво високотехнологічної продукції з високою доданою вартістю. І в цьому сенсі авіабудівництво займає важливе місце в українському ОПК. Успішно виконуючи індійський контракт, «Укроборонпром» разом з партнерами з ДП «Антонов» та іншими підприємствами посилює позиції України у престижному клубі світових авіабудівних держав», - сказав він.
  Як повідомлялося раніше, згідно умов контракту на ремонт і модернізацію 105 літаків Ан-32 ВПС Індії 40 літаків має бути відремонтовано та модернізовано в Україні, а решта 65 – на авіазаводі індійських ВПС в Канпурі (Північна Індія). Головним виконавцем контракту з української сторони є дочірнє підприємство ДК «Укрспецекспорт» ДГЗП «Спецтехноекспорт», яке входить до складу ДК «Укроборонпром», співвиконавцями – ДП «Антонов», ДП «Завод 410 ЦА», ПАТ «Мотор Січ».
  Перша партія з 5 модернізованих літаків відбула до Індії в травні 2011 року, друга партія з 5 літаків - у вересні минулого року.
На «Евросаторі-2012» Україна представила можливості національного ОПК
  11 червня 2012 року відкрилася міжнародна виставка озброєнь «Евросаторі» в Парижі. Українську експозицію відвідали керівники ряду іноземних офіційних делегацій. Так, Головнокомандувач тайської королівської армії оглянув натурний зразок БТР-4, відзначивши високу якість української бронетехніки, яка вже експлуатується в Таїланді.
  На зустрічі з офіційною делегацією Хорватії керівники ГК «Укроборонпром» і ГК «Укрспецекспорт» обговорили питання співпраці в галузі ремонту і модернізації вертольотів і літаків ВПС цієї країни. Також були підняті питання поставки запасних частин до авіаційної техніки.
  Відбулася зустріч Генерального директора ДК «Укроборонпром» Д.Перегудова з керівництвом департаменту Міністерства оборони Таїланду, що відповідає за національну оборонну промисловість. Обговорювалися питання спільного збирання на підприємствах Таїланду БТР-3, а також передачі української технології для виробництва в цій країні боєприпасів малого калібру.
  Представники Міністерства оборони Сербії під час зустрічі з представниками ДК «Укроборонпром» і ГК «Укрспецекспорт» висловили зацікавленість у використанні українських авіаремонтних потужностей для потреб ВПС Сербії. Були підняті питання модернізації озброєння військових вертольотів Сербії за участі українських підприємств, а також виявили зацікавленість протитанковим ракетним комплексом «Скіф» українського виробництва.
  Також відбулася зустріч з представниками французької компанії DCNS, де обговорювалися питання її можливої ​​участі в програмі «Корвет».
ДК «Укроборонпром» і ДК «Укрспецекспорт» 11-15 червня беруть участь у Міжнародній виставці озброєнь, технологій безпеки й засобів захисту «EUROSATORY 2012» (м. Париж, Франція)
  На організованій ДК «Укрспецекспорт» експозиції представлено натурні зразки бронетранспортера БТР-4, танку «Оплот», ПТРК «Скіф», станції оптико-електронного придушення «Адрос», макети бронетранспортерів МТ-ЛБР-6 «Мангуст-2», «БТР-3Е1» у масштабі 1:15. Усі зазначені експонати мають додаткову інформаційну підтримку у вигляді друкованих буклетів та відеороликів, які демонструються на моніторах.
  Для більш повного ознайомлення з продукцією провідних підприємств оборонно-промислового комплексу України відвідувачам та гостям виставки запропоновано широкий вибір рекламних матеріалів. Крім цього, відвідувачі мають можливість скористатися інформаційним сенсорним кіоском.
  На експозиції представлені підприємства, які входять до складу ДК «Укроборонпром»: ДК «Укрспецекспорт», ДП «Укроборонсервис», ДГЗП «Спецтехноекспорт», ДГЗІФ «Укрінмаш», ДП «ДККБ «Луч», ДП ХКБМ ім. О.О.Морозова, ДП ЗТФ «ТАСКО-експорт», ДП «Київський ремонтно-механічний завод».
Під час виставки DEFEXPO-2012 відбулася низка зустрічей з представниками збройних сил Індії та Непалу
  Протягом першого дня роботи VII Міжнародної виставки сухопутних і військово-морських озброєнь DEFEXPO-2012 (м. Нью-Делі, Республіка Індія) українську експозицію відвідали представники збройних сил багатьох іноземних держав. Важливою подією стало відвідування українського виставкового стенду Міністром оборони Республіки Індія К.Ентоні.
   Під час відвідування українського стенду індійською делегацією на чолі із заступником командуючого ВМС Республіки Індія індійські військові виявили велику зацікавленість до пропозиції української сторони налагодити співробітництво у сфері поставки бойових середніх багатофункціональних літаків, бетонних плавучих ремонтних доків, а також у напрямку модернізації застарілих та поставки нових радіолокаційних станцій, зокрема, виробу «Мінерал-МЕ», в інтересах ВМС Республіки Індія. Особливий інтерес індійської сторони викликали конструкторсько-виробничі і ремонтні можливості ФСК «Море» з проектування та побудови кораблів на повітряній подушці типу «Зубр».
  Також у ході виставки відбулася зустріч з начальником управління транспортної і вертолітної авіації штабу ВПС Республіки Індія. Індійська сторона виявила інтерес до пропозиції української сторони здійснити переобладнання парку індійських вертольотів сімейства «Мі» шляхом оснащення їх протитанковими керованими ракетами «Бар'єр-В» замість ПТКР «Штурм», що перебувають на озброєнні, а також установки на вертольоти нових потужних двигунів з унікальними висотними характеристиками виробництва ПАТ «Мотор Січ».
  Крім того, були проведені тематичні переговори з індійською делегацією на чолі з начальником ракетно-артилерійського управління штабу Сухопутних військ Республіки Індія, а також з непальською делегацією на чолі з командуючим Сухопутних військ Непалу. Під час переговорів індійська і непальська сторони виявили особливу зацікавленість до протитанкових керованих ракет українського виробництва типу «Стугна», «Бар'єр», «Скіф», а також до 40-мм протипіхотного гранатомету УАГ-40.
Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Дмитро Саламатін висловив співчуття у зв'язку зі смертю директора ДП «МіГремонт» Валентина Каленова
  Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Дмитро Саламатін висловлює співчуття у зв'язку зі смертю директора ДП «Запорізький державний авіаремонтний завод «МіГремонт» Каленова Валентина Мойсейовича.
  Пішов з життя талановитий керівник одного з провідних авіаремонтних підприємств України. Валентин Мойсейович очолював ДП «МіГремонт» з 1984 року. Під його керівництвом підприємство впровадило складні технологічні процеси з ремонту та подовження ресурсу сучасних видів авіаційної техніки. Завдяки Валентину Мойсейовичу ДП «МіГремонт» займає провідні позиції у сфері ремонту та модернізації бойових літаків.
  Відданість справі Валентин Мойсейович завжди поєднував з турботою про людей. Він багато зробив для збереження та розвитку кадрового потенціалу підприємства, для соціального захисту трудового колективу. Валентина Мойсейовича поважали і любили всі, хто його знав і хто з ним працював.
  Світла пам'ять про цю видатну людину назавжди залишиться в наших серцях!
Керівництво ДК «Укроборонпром» і представники НК «Казахстан Інжиніринг» обговорили питання військово-технічного співробітництва
  З 30 січня по 2 лютого поточного року Україну з офіційним візитом відвідала делегація Національної Компанії «Казахстан Інжиніринг» (Республіка Казахстан) на чолі з головою правління - президентом компанії Болатом Смагуловим.
  У рамках офіційного візиту делегації відбулися зустрічі Міністра оборони України Михайла Єжеля та Міністра енергетики і вугільної промисловості України Юрія Бойка з керівником НК «Казахстан Інжиніринг» Болатом Смагуловим, під час яких обговорювалися питання двостороннього співробітництва у галузіі оборони і машинобудування.
  Також відбувся ряд зустрічей делегації НК «Казахстан Інжиніринг» з генеральним директором ДК «Укроборонпром» Дмитром Саламатіним, представниками КП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О.Морозова», ДП «Луганський авіаремонтний завод», КП «Дослідницько-проектний центр кораблебудування», Херсонського державного заводу «Паллада» з питань ремонту і модернізації бронетехніки, повітряних суден, будівництва інфраструктури Каспійського моря.
Шість БТР-4 українського виробництва взяли участь у військовому параді у Багдаді
  Бойова техніка українського виробництва - шість бронетранспортерів БТР-4 - взяла участь у військовому параді, який відбувся в столиці Іраку Багдаді 6 січня 2012 року з приводу Дня Збройних Сил цієї країни. ДК «Укрспецекспорт» відвантажила до Іраку дану бронетехніку у квітні 2011 року у складі партії з 26 машин.
  БТР-4 розроблений і виготовлений Казенним підприємством «Харківське конструкторське бюро з машинобудування ім. О.О.Морозова» разом з Державним підприємством «Завод ім. В.О.Малишева», які входять до складу Державного концерну «Укроборонпром».
Україна відправила другий Ан-32 до Іраку
  У рамках виконання контракту на поставку до Республіки Ірак військової техніки Україна передала іракській стороні другий військово-транспортний літак Ан-32. Урочиста церемонія передачі літака замовнику відбулася 27 грудня на території міжнародного вантажного аеропорту «Антонов» (с. Гостомель).
  «Ми відправляємо чергову машину нашим партнерам до Іраку. Ми дуже намагалися виправдати очікування замовника та підтвердити свій високий рівень», - сказав Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Саламатін під час церемонії передачі літака. «Україна сподівається, що найближчим часом будуть укладені нові контракти з Іраком на поставку військової техніки», - підкреслив він.
  Дмитро Саламатін також подякував колективу Державного підприємства «Антонов», яке здійснює складання літаків Ан-32, та колективу Державної компанії «Укрспецекспорт», яка супроводжує виконання контракту, за роботу, яку вони провели в інтересах іракського замовника.
  У свою чергу, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Ірак Шорш Халід Саїд наголосив, що іракське керівництво покладає великі надії на подальший розвиток співробітництва між Іраком та Україною. Він відзначив, що сьогодні Ірак відчуває потребу в літаках, і «це відкриває великі перспективи співробітництва з Україною». «Ми сподіваємося на швидку передачу інших чотирьох літаків, адже Іраку вони особливо будуть потрібні після виведення американських військ», - підкреслив посол Республіки Ірак.
Фоторепортаж »
Україна поставила літак Ан-32 до Іраку
  18 листопада український літак Ан-32 прибув до Іраку відповідно до україно-іракської міжурядової угоди. Ан-32 приземлився в міжнародному аеропорті «Багдад», де відбулася його офіційна передача Міністерству оборони Республіки Ірак.
  Це – перший літак з шести, які Україна має поставити до Іраку в рамках угоди. Другий Ан-32 буде відправлено до Іраку на початку грудня поточного року, решта – у 2012 році.
  Виконання контракту відбувається вчасно та у повній відповідності встановленим домовленостям.
  Довідково:
  Багатоцільовий літак Ан-32 призначений для перевезення вантажів на лініях малої і середньої дальності. Літак може використовуватись в умовах спекотного клімату та кліматичних особливостей, характерних для Республіки Ірак.
  Завдяки своїй конструкції та потужним двигунам, розміщеним на поверхні крила, може робити зліт і посадку на грунтових аеродромах з короткою злітною смугою. Обладнаний пристроями для автоматичного виконання завантажувально-розвантажувальних робіт.
  Літак має високу маневреність при польотах на аеродромах зі складними підходами, а також високогірних аеродромах, розміщених на висотах до 4 500 метрів над рівнем моря.
  Літак можна використовувати для перевезення людей, поранених, а також десантування парашутистів і вантажів.
ДК «Укрспецекспорт» поставить Таїланду 49 танків на суму більше 200 млн.дол. США
  1 вересня 2011 року керівництво ДК «Укрспецекспорт» підписало контракт з представниками Збройних Сил Королівства Таїланд щодо поставки нової партії бронетехніки. Згідно досягнутих домовленостей українська сторона виготовить та поставить у цю країну 49 одиниць основного бойового танку (ОБТ) «Оплот». Загальна вартість контракту істотно перевищує 200 млн. дол. США. Виконувати замовлення будуть підприємства, що увійшли до складу ДК «Укроборонпром».
  Нагадаємо, що у попередні роки ДК «Укрспецекспорт» було укладено домовленості з Королівством Таїланд про поставку в цю країну БТР-3Е1 українського виробництва. За оцінками експертів, нинішній танковий контракт – найбільший з часів укладання Україною відомого «пакистанського» контракту.
«Укрспецекспорт» підписав контракт на поставку 121 одиниці бронетехніки до Королівства Таїланд
  «Укрспецекспорт» підписав контракт на додаткову поставку української бронетехніки до Королівства Таїланд», - заявив Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Д.Саламатін.
  За його словами, упродовж наступних років Україна виготовить для цієї країни 121 одиницю БТР 3-Е1 та машин підтримки на цій базі вартістю більше 140 млн. дол. США. Д.Саламатін вважає досягнуту угоду логічним продовженням успішної співпраці між Україною та Королівством Таїланд.
  Виконувати контракт будуть підприємства, що входять до складу ДК «Укроборонпром». За словами Саламатіна, це дозволить на наступні кілька років завантажити потужності українського оборонно-промислового комплексу замовленнями.
  За оцінками фахівців, згаданий контракт є третім за обсягами у сфері експорту української бронетехніки. Також він увійшов до десятки найбільших контрактів в історії національного ОПК.
ДК «Укроборонпром» привітав вихованців школи-інтернату №12 з Днем Святого Миколая
  У День Святого Миколая представники ДК «Укроборонпром» традиційно привітали вихованців своєї підшефної школи-інтернату №12 міста Києва. Заступник керівника Концерну Дмитро Пляцук подарував дітям плазмові телевізори, солодкі набори, а також – путівки на оздоровлення до Карпат. Він наголосив, що діти і надалі відчуватимуть опіку та підтримку Концерну. Вихованці інтернату показали гостям святкову виставу, але найкращою подякою стали дитячі усмішки та радість в очах.
Фоторепортаж »
Виконання іракського контракту йде за планом
  У рамках виконання масштабного контракту на поставку в Республіку Ірак військової техніки на ДП «Севастопольське авіаційне підприємство» для потреб авіації Сухопутних військ Іраку виконано капітальний ремонт 2 вертольотів Мі-8Т. 29 травня поточного року в Україні між українською та іракською стороною було підписано акт прийому-передачі зазначеної техніки. Найближчим часом дані вертольоти буде спрямовано до Іраку.
  Крім того, 29 травня в іракський порт Ум-Касср доставлено чергову партію військової техніки в складі 26 бронетранспортерів БТР-4, 2 машин технічного обслуговування і ремонту, 2 тренажерів для підготовки екіпажів бронетранспортерів. Як повідомлялося раніше, відвантаження даної партії бронетранспортерів і спеціальної техніки іракському замовнику відбулося 19 квітня.
Перша партія Ан-32 індійських ВПС, модернізованих в Україні, відбула до Індії
  27 травня 2011 року на території ДП «Завод 410 цивільної авіації» Києві відбулася урочиста церемонія, присвячена відльоту в Індію першої партії військово-транспортних літаків Ан-32 у складі 5 машин, які були передані ВПС Республіки Індія в рамках виконання контракту на ремонт, продовження ресурсу і модернізацію 105 літаків даного типу. Головним виконавцем контракту з української сторони є дочірнє підприємство ДК «Укрспецекспорт» ДГЗП «Спецтехноекспорт», співвиконавцями – ДП «Антонов», ДП «Завод 410 ЦА», КІАЗ «Авіант», ВАТ «Мотор-Січ».
  На церемонії були присутні Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Дмитро Перегудов, директор ДГЗП «Спецтехноекспорт» Ігор Гладуш, Генеральний директор ДП «Завод 410 ЦА» Сергій Подреза, Генеральний директор – президент – генеральний конструктор – ДП «Антонов» Дмитро Ківа, перший заступник Міністра промислової політики України Сергій Сиротюк, військово-повітряний аташе Посольства Республіки Індія в Україні полковник Прашан Патанте, інші офіційні особи.
  Виступаючи в ході церемонії, Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» Дмитро Перегудов, зокрема, заявив: «Своєчасне виконання першого етапу даного контракту стало можливим тільки завдяки злагодженій і чіткій роботі всіх учасників проекту. Це дозволило почати новий етап співробітництва між Україною та Індією. З однієї сторони потрібно відзначити вмілі дії спецекспортера, що дозволили в нелегких умовах добитися підписання контракту, який став найбільшим в історії українсько-індійських відносин. З іншого боку - технічний потенціал ДП «Антонов», який вдихнув нове життя в цей дуже надійний, але вже досить зрілий літак. І, звичайно ж, необхідно відзначити самовіддану роботу колективу ДП «Завод 410 цивільної авіації», якому вдалося в непростих умовах втілити в життя всі конструкторські ідеї, а також забезпечити високоякісний ремонт і продовження ресурсу літаків. Завдяки спільним зусиллям конструкторів «Антонова» і інженерно-технічного персоналу 410 заводу ця машина ще близько 50 років зможе успішно виконувати поставлені перед нею завдання».
  Відзначивши, що протягом багатьох десятиліть Україна є одним зі світових лідерів по створенню і виробництву продукції військового призначення та подвійного використання, Дмитро Перегудов підкреслив: «Сьогодні керівництво Державного концерну «Укроборонпром» продовжує спрямовувати свої зусилля на зміцнення позицій ОПК України на світовому ринку озброєнь і військової техніки, на своєчасне виконання контрактів, укладених із закордонними партнерами».
  Генеральний директор ДК «Укрспецекспорт» додав, що виконання даного контракту має для української сторони велике значення в соціальному плані. «Насамперед, це стосується забезпечення робочими місцями і заробітною платою тисяч працівників підприємств-підрядників та суміжників», - сказав він.
  У завершення Дмитро Перегудов побажав замовникам і виконавцям контракту продовження плідного співробітництва та успіхів у подальшій реалізації проекті.
  Також у ході церемонії Генеральний директор – президент – генеральний конструктор – ДП «Антонов» Дмитро Ківа вручив командирам індійських екіпажів АН-32 сертифікати на продовження призначеного терміну служби літаків і побажав їм успішних польотів.
  У свою чергу військово-повітряний аташе Посольства Республіки Індія в Україні полковник Прашан Патанте від імені посольства подякував виконавцям контракту в особі ДК «Укрспецекспорт», ДП «Антонов» і ДП «Завод 410 ЦА» і виразив упевненість у тому, що військово-технічне співробітництво між Україною та Індією буде розвиватися і зміцнюватися.
Індії передано першу партію модернізованих літаків Ан-32
  В рамках виконання контракту з ВПС Республіки Індія на ремонт, продовження ресурсу та модернізацію літаків Ан-32  18 травня 2011 року було підписано акти прийому передачі робіт по першій партії з 5 літаків між ДГЗП «Спецтехноекспорт» та представниками інозамовника. Відліт даної партії літаків заплановано на 27 травня поточного року. Одночасно інозамовнику буде відвантажено обладнання для розвитку авіаремонтних потужностей у Республіці Індія. До кінця 2011 року заплановано відвантаження ще двох таких партій літаків. Як відомо, згідно умов контракту, 40 літаків буде відремонтовано та модернізовано в Україні, а 65 – в Індії.
  Також 18 травня розпочалися ознайомчі польоти з індійськими екіпажами.
  Слід зазначити, що завдяки ефективному управлінню ДК «Укроборонпром» з боку його керівництва в особі Генерального директора Саламатіна Д.А. виконання контракту здійснюється згідно графіку. Індійська сторона високо оцінює якість робіт, виконаних українськими підприємствами, та нові льотні характеристики модернізованого літака Ан-32.
Чергову партію бронетранспортерів БТР-3Е1 буде відправлено до Таїланду
  У рамках виконання контракту, укладеного між ДК «Укрспецекспорт» і Королівським Тайським Флотом на поставку бронетехніки для потреб флоту Королівства Таїланд 19 квітня поточного року Державним підприємством «Київський ремонтно-механичний завод» замовнику було відвантажено чергову партію бронетранспортерів БТР-3Е1 у кількості 12 машин. Бронетранспортери успішно пройшли прийомку технічної інспекції тайської сторони, включаючи стрільби з усіх видів зброї та пуски ракет.
  Відвантаження відбулося завдяки ефективній діяльності керівництва Державного Концерну «Укробронпром», яке забезпечило нормалізацію графіка поставок бронетехніки та своєчасне виконання всіх вимог замовника.
ДП "Завод імені В.О. Малишева" у рамках виконання контракту на поставку в Республіку Ірак військової техніки відвантажило іракському замовнику чергову партію БТР-4
  Керівництво державного концерну «Укроборонпром» продовжує вживати комплекс заходів у напрямку фінансового оздоровлення підприємств ОПК, забезпечення їх беззбиткової діяльності, підвищення ефективності управління, поліпшення якості продукції, що випускається, з метою своєчасного виконання контрактів, укладених із закордонними партнерами.
  У рамках виконання масштабного контракту на поставку в Республіку Ірак військової техніки ДП "Завод імені В.О. Малишева" завершило складання чергової партії бронетранспортерів БТР-4. Нове керівництво заводу на чолі з в.о. генерального директора підприємства В.М.Мазіним з метою виконання даного контракту в стислі строки організувало виробництво в інтересах замовника БТР-4, впровадило передові технології і застосувало новітні виробничі процеси. 19 квітня завод почав відвантаження чергової партії військової техніки іракському замовнику у складі 26 БТР-4, двох машин технічного обслуговування і ремонту, двох комплексних тренажерів для підготовки екіпажів бронетранспортерів.
   Керівництво ДК «Укроборонпром» і далі буде спрямовувати свої зусилля на забезпечення координації діяльності підприємств ОПК, підвищення ефективності їх роботи, створення конкурентоспроможних товарів військового й спеціального призначення, просування продукції оборонних підприємств України на світові ринки озброєнь.
На BRIDEX 2011 були успішно продемонстровані стрільби з БТР-3Е1 та протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П»
  У рамках міжнародної оборонної виставки-конференції «BRIDEX 2011», що проходила в Брунеї, Україна наочно продемонструвала можливості передових зразків вітчизняної військової техніки. На полігоні Penanjong Garrison, що знаходиться в 25 км від м. Бандар-Сері-Бегаван, були успішно проведені демонстраційні стрільби з озброєння бронетранспортера БТР-3Е1 та з переносного протитанкового ракетного комплексу «Стугна-П».
  Стрільби пройшли на найвищому рівні, на практиці показавши надійність та високотехнологічність розробок вітчизняного ОПК. Глядачі показових стрільб, серед яких були присутні секретар Міністерства оборони Брунею Піджи Дато Азманшах та інші представники Міністерства оборони Брунею, належним чином могли оцінити бойові можливості БТР-3Е1 та «Стугни-П», а також їх високоточність та надійність.
Фоторепортаж »
Вiдеорепортаж »
Між Державним концерном «Укроборонпром» та Бюро з питань розробок і розвитку Короля Йорданії Абдалли ІІ підписано Меморандум про взаєморозуміння
  За підсумками українсько-йорданських переговорів у розширеному складі, що відбулись під головуванням Президента України Віктора Януковича та Короля Йорданії Абдалли ІІ, було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Державним концерном «Укроборонпром» та Бюро з питань розробок і розвитку Короля Абдалли ІІ.
  Від української сторони Меморандум підписав Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» Дмитро Саламатін.
На випробуваннях у Таїланді українські БТР-3Е1 підтвердили свої високі характеристики
  Керівництво Державного концерну «Укроборонпром» продовжує здійснювати заходи, спрямовані на розширення військово-технічного співробітництва з Таїландом.
  1 червня поточного року на військовому полігоні в регіоні Са Кео (Таїланд) у присутності вищого військового керівництва Королівства Таїланд відбувся демонстраційний показ технічних і бойових можливостей першої партії бронетранспортерів БТР-3Е1, поставлених для потреб Королівської Тайської Армії в рамках виконання контракту, укладеного між ДК «Укрспецекспорт» і військовим відомством Таїланду.
  У показі були задіяні всі 12 машин першої партії. Керовані тайськими екіпажами, БТР-3Е1 демонстрували швидкісний рух по пересіченій місцевості, успішно долали наземні і водні перешкоди, маневрували на плаву. Окремо демонструвалися бойові стрільби по навчальних цілях з гармат і кулеметів бойового модуля БМ-3М «Штурм» з вогневих рубежів і на ходу, а також пуски ракет ПТРК «Бар'єр». У ході стрільб озброєння і системи управління вогнем БТР-3Е1 працювали безвідмовно, всі навчальні цілі були уражені з оцінкою «відмінно».
  За підсумками демонстраційного показу військове керівництво Королівства Таїланд висловило своє глибоке задоволення відмінними тактико-технічними та експлуатаційними характеристиками українських бронетранспортерів.
  Забезпечення високих ТТХ і надійності зазначеної партії БТР-3Е1 стало можливим завдяки професійним діям керівництва ДК «Укроборонпром», спрямованим на забезпечення підвищення якості експортованої продукції та виконання додаткових вимог замовника.
  Зокрема, з метою своєчасного виконання тайського контракту керівництво ДК «Укроборонпром» регулярно проводить координаційні наради з підприємствами-виготовлювачами комплектуючих і головним підприємством, що здійснює складання бронетранспортерів. Крім того, під управлінням ДК «Укроборонпром» успішно виконується угода, згідно з якою українська сторона надає тайській стороні послуги з підготовки фахівців з експлуатації, обслуговування та ремонту БТР-3Е1.
Верховна Рада України прийняла Закон України «Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі»
  Верховна Рада прийняла Закон України «Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі». За відповідне рішення проголосувало 237 народних депутатів.
  Метою закону є визначення особливостей управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі, шляхів підвищення ефективності функціонування підприємств оборонно-промислового комплексу та забезпечення здійснення контролю за їх діяльністю.
  Згідно закону, Державний концерн «Укроборонпром» є уповноваженим суб'єктом господарювання з управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі. До складу ДК «Укроборонпром» входять державні підприємства оборонно-промислового комплексу, в тому числі казенні підприємства, на основі фінансової залежності від одного або групи учасників концерну, який виконує функції із забезпечення науково-технічного і виробничого розвитку, а також провадить інвестиційну, фінансову, зовнішньоекономічну та інші види діяльності.
  Органами управління Державного концерну «Укроборонпром» є його Наглядова рада, Рада директорів, генеральний директор.
  Державний концерн «Укроборонпром» діє на підставі Закону України «Про особливості управління об'єктами державної власності в оборонно-промисловому комплексі» та Статуту, який затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Наглядової ради концерну.
  Вищим органом управління Державного концерну «Укроборонпром» є його Наглядова рада, що забезпечує захист інтересів держави, контролює та регулює діяльність інших органів управління концерну.
  Наглядова рада Державного концерну «Укроборонпром» складається з п'яти членів, три з яких призначаються Президентом України, а два — Кабінетом Міністрів України.
  Рада директорів Державного концерну «Укроборонпром» є колегіальним органом управління, що визначає стратегію розвитку та напрями діяльності концерну, виробничі та інвестиційні плани розвитку концерну і його учасників, засади здійснення виробничих та науково-технічних зв'язків між учасниками концерну з метою виконання концерном і його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва.
  До складу Ради директорів ДК «Укроборонпром» входять представники учасників концерну.
  Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром» здійснює безпосереднє керівництво його діяльністю.
  Порядок призначення та повноваження генерального директора ДК «Укроборонпром» визначаються Статутом концерну.
  Зазначений Закон сприятиме підвищенню ефективності функціонування державних підприємств, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.
Команда ДК «Укроборонпром» посіла друге місце на міжнародному турнірі з практичної стрільби з пістолета «Lex Summer 2011»
  10-11 червня 2011 року на полігоні «Конча-Заспа» ЦСО «А» Служби безпеки України проходив відкритий міжнародний турнір ІІІ рівня з практичної стрільби з пістолета «Lex Summer 2011», у якому брали участь команди з України, Російської Федерації, Латвії, Литви, Естонії та інших європейських країн.
  За підсумками турніру команда Державного концерну «Укроборонпром», що представляла Україну, посіла друге місце в командному заліку в класі «стандартний».
Команда ДК «Укроборонпром» стала переможцем міжнародного турніру з практичної стрільби з пістолета «Baltic Storm 2011»
  20-21 травня 2011 року в Таллінні (Естонія) відбувся відкритий міжнародний турнір ІІІ рівня з практичної стрільби з пістолета «Baltic Storm 2011».
  У ході турніру у швидкості і точності стрільби змагалися команди спортсменів з Латвії, Литви, Естонії, Франції, Італії, Швеції, України, Чехії, Угорщини.
  За підсумками змагань перше місце в командному заліку в класі «open» зайняла команда Державного концерну «Укроборонпром» у складі Руслана Лужевского, Сергія Шевченко, Андрія Куксенко, Василя Галагана.
Команда ДК «Укроборонпром» стала призером чемпіонату України з практичної стрільби з пістолета
  29-30 квітня 2011 року на полігоні «Конча-Заспа» СБ України в смт. П'ятихатки (Київська область) відбувся Чемпіонат України з практичної стрільби з пістолета «Ukraine Handgun Open 2011».
  Організаторами чемпіонату виступили Федерація стрільби України та Українське відділення Міжнародної конфедерації практичної стрільби. Висококваліфіковані судді і стрілки прибули не тільки з різних регіонів України, але також з Естонії, Росії, Білорусії та Канади.
  В ході чемпіонату в екстремальних умовах змагалися в точності і швидкості стрільби 180 стрілків. Серед інших у змаганнях взяли участь команди Державного концерну «Укроборонпром», Управління державної охорони України, Служби безпеки Президента України, Донецького юридичного інституту, відділів швидкого реагування «Сокіл» УБОЗ МВС України, Військової служби правопорядку МО України, «Беркут» МВС України, Прикарпатського юридичного інституту, Державної податкової адміністрації, Державного департаменту з питань виконання покарань, «Омега» ВВ МВС України, «Титан» МВС ДСО України, ГРУ МО України.
  В програму змагань увійшли 10 вправ, у яких кожен з учасників мав зробити мінімум 164 постріли. Стрільба проходила в серійному та стандартному класах зброї.
  Перемога в стандартному класі в особистому заліку дісталася представнику команди ДК «Укроборонпром» Сергію Шевченку. Третє місце в серійному класі в особистому заліку одержав представник команди ДК «Укроборонпром» Руслан Лужевський.
  У командному заліку команда ДК «Укроборонпром» зайняла на чемпіонаті третє місце.
Державна компанія «Укрспецекспорт» одержала нагороду «IDEX»
  Державна компанія «Укрспецекспорт» одержала вищу нагороду Міжнародної оборонної виставки «IDEX 2011» у номінації «Самий інноваційний стенд». Таким чином, Україна стала сьомим лауреатом з держав світу, які одержали нагороду «IDEX» у даній номінації: до цього дві такі нагороди одержали США, дві – Німеччина і дві - Об'єднані Арабські Емірати.
  Церемонія нагородження проходила в офіцерському клубі збройних сил ОАЕ в присутності більш ніж тисячі високих гостей з усіх країн-учасників виставки.
   Отримана нагорода стала належною оцінкою роботи ДК «Укрспецекспорт», яка бере участь у роботі найбільшої виставки озброєнь і військової техніки на Близькому Сході та Північній Африці «IDEX» з 1997 року.
Генеральним директором Державної компанії «Укрспецекспорт» призначено Дмитра Перегудова
  Указом Президента України Віктора Януковича від 9 лютого 2011 року № 182/2011 Перегудова Дмитра Олександровича призначено генеральним директором Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.
  Попереднім Указом Президента України від 9 лютого 2011 року № 181/2011 Перегудова Дмитра Олександровича увільнено від виконання обов'язків генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення.
Перший віце-прем'єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв представив нове керівництво Державного концерну «Укроборонпром» і Державної компанії «Укрспецекспорт»
  Перший віце-прем'єр-міністр — Міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв представив колективу Державної компанії «Укрспецекспорт» генерального директора Державного концерну «Укроборонпром» Дмитра Саламатіна і виконуючого обов'язки Генерального директора Державної компанії з експорту та імпорту продукції і послуг військового та спеціального призначення Дмитра Перегудова.
  Андрій Клюєв привітав Дмитра Саламатіна та Дмитра Перегудова з призначенням і побажав їм успіхів на новій посаді. У відповідь Дмитро Перегудов подякував керівництву країни за виказану йому високу довіру і запевнив, що з метою реалізації політики Президента та Уряду України в сфері ОПК прикладатиме всі зусилля для подальшого розширення військово-технічного співробітництва України з іноземними державами, удосконалення державного управління в сфері оборонно-промислового комплексу України, створення необхідних умов для просування озброєння, військової та спеціальної техніки вітчизняного виробництва на світові ринки.
Президент України Віктор Янукович доручив уряду створити державне господарське об'єднання «Укроборонпром»
  Президент України Віктор Янукович Указом №1245/2010  від 28 грудня 2010 року «Про заходи щодо підвищення ефективності діяльності оборонно-промислового комплексу України» доручив уряду створити державне господарське об'єднання «Укроборонпром»
  В даному указі Президент України доручив Кабінету Міністрів України здійснити до 10 січня 2011 року заходи щодо створення державного господарського об'єднання «Укроборонпром» з державних підприємств, що здійснюють господарську діяльність у сфері розробки, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами. Згідно з указом, генеральний директор державного господарського об'єднання «Укроборонпром» призначається на посаду за поданням прем'єр-міністра України і звільняється з посади Президентом України. Глава держави також доручив уряду в місячний строк після створення державного господарського об'єднання «Укроборонпром» здійснити заходи щодо передачі йому у встановленому порядку в управління пакетів акцій, що належать державі в статутних фондах акціонерних товариств, які відносяться до сфери його діяльності. Перелік таких акціонерних товариств Кабінет Міністрів повинен визначити разом з Міністерством оборони, Фондом державного майна, Державним агентством з управління державними корпоративними правами і майном та Державним космічним агентством. Крім цього Віктор Янукович доручив уряду забезпечити створення і впровадження до 1 липня 2011 року автоматизованої інформаційно-аналітичної системи обліку та аналізу діяльності підприємств оборонно-промислового комплексу.
  На виконання зазначеного Указу Президента України Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 1221 від 29 грудня 2010 року «Про утворення Державного концерну «Укроборонпром». Даним документом Кабінет Міністрів України постановив утворити Державний концерн «Укроборонпром» з включенням до його складу Державної компанії «Укрспецекспорт» та її дочірніх підприємств. Також уряд доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Державному агентству з управління державними корпоративними правами та майном, Державній компанії «Укрспецекспорт» у двомісячний строк разом з Міністерством оборони, Міністерством внутрішніх справ, Державним космічним агентством та Фондом державного майна узгодити перелік підприємств, які необхідно додатково включити до складу Концерну, та розробити і подати на розгляд Кабінету Міністрів України проект Статуту Концерну. Крім цього уряд постановив у тримісячний строк забезпечити державну реєстрацію Концерну та внести на розгляд Кабінету Міністрів України проект рішення про доповнення переліку державних підприємств, що входять до складу Концерну.
  Указом №2/2011 від 4 січня 2011 року Президент України Віктор Янукович призначив генеральним директором Державного концерну «Укроборонпром» Дмитра Саламатіна.